Aktuality

Aktuality z našeho centra, volná místa v kurzech,
zajímavé články…

Inovované Klappovo lezení má certifikaci !!!

Ministerstvo zdravotnictví udělilo kurzu Inovované Klappovo lezení-kvadrupedální lokomoce v prevenci a léčbě certifikaci platnou od 1.5.2022. Kurz začínající 9.5.2022 v Rakovníku bude tedy již s touto třešničkou na dortu. Využijte tuto možnost a přihlaste se na uvolněné místo ještě dnes.

Inovované Klappovo lezení

Podali jsme žádost na Ministerstvo zdravotnictví o certifikaci kurzu č. 202203 Inovované Klappovo lezení podle Čápové, na pracoviště Adalbertinum s.r.o., Rakovník. V případě kladného vyřízení se zájemcům otevírá možnost absolvováním získat kód 21221. V současné době se v kurzu uvolnilo místo. Zájemci se mohou hlásit na webu jcapova.cz. Stále platí sleva pro studenty fyzioterapie.

Čaping

Ve středu 24.11.2021 proběhl webinář s Jarmilou Čápovou v rámci zahájení vzdělávání budoucích školitelů konceptu BPP. Zájemci obdrželi požadované informace a závěrem bylo založení soukromé skupiny na FCB nazvané Čaping prostřednictvím které bude probíhat vzájemná komunikace. V současné době již není možno přijímat další zájemce.

Konzultace s paní Čápovou

Jarmila Čápová pořádá konzultace na specializovaném pracovišti v Poličce. Minimální rozsah dvě hodiny, maximálně dva účastníci.
Cena 1000,- Kč/hodinu. Přihlášky na e-mail: rehacentrum.libra@seznam.cz

Důležité!

Oznamujeme, že jsme nuceni z důvodu velkého zájmu ukončit příjem přihlášek do kurzu Bazální posturální programy. Všem dalším potenciálním zájemcům se omlouváme.

Webinář pro budoucí školitele konceptu BPP

Dne 24.11.2021 v 19 hod. se uskuteční první virtuální schůzka s paní Jarmilou Čápovou, kde se zájemci dozví všechny podrobné informace a mohou se na vše potřebné zeptat. Na tento webinář je nutné se předem registrovat prostřednictvím e-mailové zprávy na adresu: rehacentrum.libra@seznam.cz. Prosíme uvést nacionále, současné pracoviště a rok absolvování certifikovaného kurzu BPP.

Přihlášky do kurzů

Oznamujeme, že již je možno se přihlásit do kurzů na roky 2021 a 2022.

Důležité sdělení !

Akreditace terapeutického konceptu BPP (Bazální posturální programy) je prodloužena do roku 2026. Přijímáme přihlášky do kurzu č. 202202, který bude zahájen v dubnu 2022.

Oznámení

Právě teď jsme zveřejnili nabídku kurzů na rok 2021-2022. Vzhledem k tomu, že upravujeme web, budou přihlášky dostupné během několika dní.

Zrušení kurzu č.202102

Pandemie koronaviru se bohužel podepsala na velkém počtu odhlášených účastníků, což nám neumožňuje uskutečnit kurz č.202102 Inovované Klappovo lezení. Omlouváme se všem zájemcům, kteří potvrdili svoji účast včetně zaplacení kurzovného, které bude neprodleně vráceno. Doufáme, že kurz uskutečníme v dalším období.

PŘIHLÁŠKY na odborné kurzy a semináře.