Aktuality

Aktuality z našeho centra, volná místa v kurzech,
zajímavé články…

Kurz školitelů konceptu BPP

Školící centrum konceptu BPP v Poličce připravuje dlouhodobý přerušovaný kurz pro budoucí školitele konceptu BPP. Případní zájemci se mohou hlásit na e-mail : rehacentrum.libra@seznam.cz. Podmínky pro zařazení: praxe po ukončení certifikovaného kurzu min.5 let. Počet účastníků stanoven na 6. Informativní schůzka proběhne v měsíci srpnu ve dnech 26.-28.8.2020 na pracovišti v Poličce.

Upozornění

Výukové materiály (kniha, plakáty) s výjimkou leporela se distribuují přes partnerský web www.rehabilitace-sport.cz !!

Volná místa v kurzu

V odborném kurzu Kineziologická diagnostika v raném dětském věku, který byl přetermínován vlivem pandemie koronaviru na 2-4.7.2020 do Poličky, jsou ještě volná místa! Zájemci přihlaste se na www.jcapova.cz. Cena : 7.800,-Kč.

POZVÁNKA

Jarmila Čápová pořádá dne 2.6.2020 přednášku Fyziologie dýchání a zdravá páteř. Více v pozvánce.

OZNÁMENÍ

Školící centrum konceptu BPP v Poličce připravuje dlouhodobý přerušovaný kurz pro budoucí školitele konceptu BPP. Případní zájemci se mohou hlásit na e-mail : rehacentrum.libra@seznam.cz. Podmínky pro zařazení: praxe po ukončení certifikovaného kurzu min.5 let. Počet účastníků stanoven na 6. Informativní schůzka proběhne v měsíci září 2020 na pracovišti v Poličce. Přesný termín bude včas sdělen.

DISTRIBUCE PLAKÁTŮ NOVĚ

V současné době jsme změnili distribuci plakátů přes e-shop na www. rehacentrum-sport.cz. Objednávat můžete zde nebo i nadále prostřednictvím našich webových stránek.

INFORMACE

V souvislosti s uvolňováním restriktivních opatření kvůli koronaviru budeme postupně připravovat nové termíny plánovaných kurzů.
Sledujte náš web!

Koronavirus – přerušení vzdělávacích aktivit na základě vyhlášení nouzového stavu

V souvislosti s vyhlášením stavu nouze vládou ČR jsou do odvolání naše vzdělávací aktivity přerušeny. Naší prioritou je v první řadě ochrana zdraví našich klientů a koneckonců i nás organizátorů. Každá ze zrušených akcí bude mít náhradní termín, o kterém budeme každého přihlášeného účastníka včas informovat.

Věříme, že tuto nelehkou situaci zvládneme.

Upozornění

Náš web již funguje tak, jak si představujeme. Jsou vypsány termíny kurzů pro rok 2020, zpracována nabídka nových výukových pomůcek – plakátů ke knize “Od posturální ontogeneze k terapeutickému konceptu”, viz.odkaz Výukové pomůcky.

Omluva

Náš web je v přestavbě, proto se omlouváme všem, že vše nefunguje, jak má. Pracujeme na tom!

PŘIHLÁŠKY na odborné kurzy a semináře.