Aktuality

Aktuality z našeho centra, volná místa v kurzech,
zajímavé články…

Nové školící pracoviště

Zveme Vás do nového školicího pracoviště paní Jarmily Čápové v Praze 4, Voráčovská ul. 14.

Zde budou probíhat všechny plánované kurzy pod záštitou organizátora: firmy Fyziobuddy, s.r.o., Praha. Přihlášky do kurzů můžete nyní posílat i na e-mail: kontakt@fyziobuddy.cz

Seminář pro fyzioterapeuty

Vypsali jsme termín semináře pro fyzioterapeuty, kteří chtějí začít pracovat s dětmi. Více ve školicích akcích…

Ukončení provozu

Jak jsme dříve avizovali, od 30.11.2022 je ukončen provoz na adrese Eimova 880, Polička. Než se přestěhujeme, prosíme o trpělivost především s posíláním výukových materiálů, které může trvat déle, než bychom si přáli.
Čeká nás aktualizace webu a po novém roce zahájení školení v novém školicím centru v Praze.

Informace

Kurz 202301 Lopatka v kontextu HSSP je z organizačních důvodů zrušen. Náhradní termín bude vypsán později.

Upozornění.

Na našem webu se již můžete hlásit do kurzů pořádaných v roce 2023. Kurzy budou probíhat v Rakovníku a v Praze, přesnou pražskou adresu sdělíme při registraci do kurzu.

Důležité!

Školicí pracoviště v Poličce ukončí svoji činnost 30.11.2022.
Všechny aktivity se převádějí na nová akreditovaná pracoviště v Rakovníku a Praze. Jenom sledujte přehled školicích akcí, které pořádáme v roce 2023.

Inovované Klappovo lezení má certifikaci !!!

Ministerstvo zdravotnictví udělilo kurzu Inovované Klappovo lezení-kvadrupedální lokomoce v prevenci a léčbě certifikaci platnou od 1.5.2022. Kurz začínající 9.5.2022 v Rakovníku bude tedy již s touto třešničkou na dortu. Využijte tuto možnost a přihlaste se na uvolněné místo ještě dnes.

Inovované Klappovo lezení

Podali jsme žádost na Ministerstvo zdravotnictví o certifikaci kurzu č. 202203 Inovované Klappovo lezení podle Čápové, na pracoviště Adalbertinum s.r.o., Rakovník. V případě kladného vyřízení se zájemcům otevírá možnost absolvováním získat kód 21221. V současné době se v kurzu uvolnilo místo. Zájemci se mohou hlásit na webu jcapova.cz. Stále platí sleva pro studenty fyzioterapie.

Čaping

Ve středu 24.11.2021 proběhl webinář s Jarmilou Čápovou v rámci zahájení vzdělávání budoucích školitelů konceptu BPP. Zájemci obdrželi požadované informace a závěrem bylo založení soukromé skupiny na FCB nazvané Čaping prostřednictvím které bude probíhat vzájemná komunikace. V současné době již není možno přijímat další zájemce.

PŘIHLÁŠKY na odborné kurzy a semináře.