Aktuality

Aktuality z našeho centra, volná místa v kurzech,
zajímavé články…

Připomínáme..

Na základě vašich kontaktů a dotazů připomínáme, že Jarmila Čápová již ukončila činnost ve Školicím a fyzioterapeutickém centru Jimramov a Polička a nyní se věnuje výuce svého terapeutického konceptu BPP ve Školicím centru v Praze (viz. kontakty).

Informace

Nově jsme změnili způsob přihlášek do kurzů. Jejich organizaci plně přebírá Fyziobuddy, s.r.o. Praha, na jejichž web: bppkoncept.cz se nyní automaticky přihláška přesměruje. E-mail: rehacentrum.libra@seznam.cz a skolici.akce@seznam.cz přestane být postupně monitorován.

Vysvětlení

Vzhledem k více dotazům k označení kurzů BPP, sdělujeme, že kurz BPP I. a BPP II. jsou identické kurzy rozlišené pořadovým číslem I. a II.

Prodloužená akreditace konceptu BPP!

Kurz Bazální posturální programy (BPP) má nově prodlouženou akreditaci na pracovišti Školicí centrum Praha, Voráčovská 14, Praha 4. Organizaci kurzu zajišťuje firma Fyziobuddy s.r.o., Praha, která je od letošního roku jediným akreditovaným školicím pracovištěm certifikovaných kurzů konceptu BPP a Inovovaného Klappova lezení.

Nové školící pracoviště

Zveme Vás do nového školicího pracoviště paní Jarmily Čápové v Praze 4, Voráčovská ul. 14.

Zde budou probíhat všechny plánované kurzy pod záštitou organizátora: firmy Fyziobuddy, s.r.o., Praha. Přihlášky do kurzů můžete nyní posílat i na e-mail: kontakt@fyziobuddy.cz

Seminář pro fyzioterapeuty

Vypsali jsme termín semináře pro fyzioterapeuty, kteří chtějí začít pracovat s dětmi. Více ve školicích akcích…

Ukončení provozu

Jak jsme dříve avizovali, od 30.11.2022 je ukončen provoz na adrese Eimova 880, Polička. Než se přestěhujeme, prosíme o trpělivost především s posíláním výukových materiálů, které může trvat déle, než bychom si přáli.
Čeká nás aktualizace webu a po novém roce zahájení školení v novém školicím centru v Praze.

Informace

Kurz 202301 Lopatka v kontextu HSSP je z organizačních důvodů zrušen. Náhradní termín bude vypsán později.

Upozornění.

Na našem webu se již můžete hlásit do kurzů pořádaných v roce 2023. Kurzy budou probíhat v Rakovníku a v Praze, přesnou pražskou adresu sdělíme při registraci do kurzu.

Důležité!

Školicí pracoviště v Poličce ukončí svoji činnost 30.11.2022.
Všechny aktivity se převádějí na nová akreditovaná pracoviště v Rakovníku a Praze. Jenom sledujte přehled školicích akcí, které pořádáme v roce 2023.